ASMBJ15CA-HF
MFR.Part #
ASMBJ15CA-HF
JLCPCB Part #
C20184697
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 24.4V 24.6A 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS