ASMAJ51CA-HF
MFR.Part #
ASMAJ51CA-HF
JLCPCB Part #
C20184647
Description
-55℃~+150℃ 4.9A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 5uA 62.7V 82.4V Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS