ASMAJ40A-HF
MFR.Part #
ASMAJ40A-HF
JLCPCB Part #
C20184636
Description
-55℃~+150℃ 400W@10/1000us 40V 49.1V 5uA 6.2A@10/1000us 64.5V Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS