ASMAJ30A-HF
MFR.Part #
ASMAJ30A-HF
JLCPCB Part #
C20184631
Description
-55℃~+150℃ 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 5uA 8.3A@10/1000us Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS