ASMAJ17CA-HF
MFR.Part #
ASMAJ17CA-HF
JLCPCB Part #
C20184617
Description
-55℃~+150℃ 14.5A@10/1000us 17V 20.9V 27.6V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS