ASMAJ10CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMAJ10CA-HF
JLCPCB Part #
C20184591
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS