ABZT52B5V1-HF
MFR.Part #
ABZT52B5V1-HF
JLCPCB Part #
C3728728
Description
1 Independent 1.8uA@2V 480Ω 5.1V 500mW 5V~5.2V 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS