1.5KE110CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE110CA-G
JLCPCB Part #
C20184158
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 115.5V 152V 1uA 9.87A@10/1000us 94V Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS