XGL6020-103MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL6020-103MEC
JLCPCB Part #
C6616470
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
10uH 3.5A 4.4A 77.5mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS