XEL6030-281MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XEL6030-281MEC
JLCPCB Part #
C38162498
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
18.9A 2.1mΩ 280nH 38A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS