SER1390-223MLB
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
SER1390-223MLB
JLCPCB Part #
C75673
Package
SMD
Description
22uH 23.1mΩ 5.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS