MSS7341-103MLD
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS7341-103MLD
JLCPCB Part #
C3911509
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
10uH 2.1A 3.8A 38mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS