0402CS-7N5XGRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0402CS-7N5XGRW
JLCPCB Part #
C41966234
Description
100mΩ 4.8GHz 680mA 7.5nH 88@1.7GHz Wire-wound chip inductor ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS