0402CS-24NXGRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0402CS-24NXGRW
JLCPCB Part #
C40167245
Description
2.7GHz 24nH 300mΩ 400mA 50@1.7GHz、51@900MHz Wire-wound chip inductor ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS