0201DS-3N7XJEW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0201DS-3N7XJEW
JLCPCB Part #
C3911431
Package
0201
Description
105mΩ 3.7nH 550mA ±5% 0201 Power Inductors ROHS