CMP044N10B
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP044N10B
JLCPCB Part #
C22364958
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 120A 227W 260pF 4.2mΩ@10V 4V 7.9nF 7.9nF 74nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS