CMN3100AM
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMN3100AM
JLCPCB Part #
C5203805
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4W 24mΩ@10V 2V 30V 53pF 600pF 7nC@10V 8A SOT-23-3L MOSFETs ROHS