CMF060N10
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF060N10
JLCPCB Part #
C6939712
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.25nF 100V 3.5nF 39nC 4V 7mΩ@10V 80pF 83W 90A N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS