CMF044N10B
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF044N10B
JLCPCB Part #
C22364954
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 120A 4.2mΩ@10V 40W 4V 7.1nF 7.1nF 74nC N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS