KF65RM-11.0-6P
MFR.Part #
KF65RM-11.0-6P
JLCPCB Part #
C964355
Package
Push-Pull,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 11mm 1x6P 2-Side 32A 4 6 6P 750V Black Right Angle 弯插,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS