KF65CM-11.0-10P
MFR.Part #
KF65CM-11.0-10P
JLCPCB Part #
C964341
Package
Plugin,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10~18 11mm 1x10P 2-Side 32A 4 750V Black Mid Terminal Straight 插件,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS