KF2EDGVH-3.5-2*4P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGVH-3.5-2*4P
JLCPCB Part #
C577605
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 2 2x4P 3.5mm 300V 4 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS