KF2EDGSKM-7.62-4P
MFR.Part #
KF2EDGSKM-7.62-4P
JLCPCB Part #
C577754
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1x4P 32A 4 4 400V 4P 7.62mm Green Plug Screw P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS