KF2EDGRTM-3.81-2*3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGRTM-3.81-2*3P
JLCPCB Part #
C19711905
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x3P 3 3.81mm 300V 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS