KF2EDGRM-3.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.5-6P
JLCPCB Part #
C441261
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x6P 3.5mm 300V 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS