KF2EDGRG-3.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGRG-3.5-4P
JLCPCB Part #
C6392914
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x4P 3.5mm 300V 4 4P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS