KF2EDGK-2.54-3P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-3P
JLCPCB Part #
C577527
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 130V 1x3P 2.54mm 20~28 3 3P 5A Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS