KF2EDGKN-3.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGKN-3.5-5P
JLCPCB Part #
C2923002
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~28 1x5P 3.5mm 300V 5 5P Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS