KF2EDGKNH-3.81-2*9P
MFR.Part #
KF2EDGKNH-3.81-2*9P
JLCPCB Part #
C2923069
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16~28 18P 2 2x9P 3.81mm 7A 9 Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS