KF2EDGKM-3.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGKM-3.5-6P
JLCPCB Part #
C441111
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 1x6P 3.5mm 300V 6 6P 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS