KF2EDGKE-3.5-2*2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKE-3.5-2*2P
JLCPCB Part #
C2923278
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 18~28 2 2 2x2P 3.5mm 300V 4P 8A Male Plug Orange Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS