KF2EDGKC-3.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGKC-3.5-4P
JLCPCB Part #
C2922798
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS