KF2EDGKBM-7.62-4P
MFR.Part #
KF2EDGKBM-7.62-4P
JLCPCB Part #
C7435697
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x4P 2.5 300V 4 4P 7.62mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS