KF2EDGKBM-3.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGKBM-3.5-3P
JLCPCB Part #
C441025
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~22 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS