KF2EDGKA-7.5-7P
MFR.Part #
KF2EDGKA-7.5-7P
JLCPCB Part #
C7435651
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x7P 2.5 300V 7 7.5mm 7P Female Plug Green Hinged (Snap On) Top Entry P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS