KF2EDGKA-5.08-8P
MFR.Part #
KF2EDGKA-5.08-8P
JLCPCB Part #
C440936
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x8P 2.5 320V 5.08mm 8 8P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS