KF2EDGJRM-3.5-9P
MFR.Part #
KF2EDGJRM-3.5-9P
JLCPCB Part #
C2975167
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13A 1x9P 3.5mm 320V 9 9P Board Side/Socket - Closed Orange Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS