KF25RM-7.62-7P
MFR.Part #
KF25RM-7.62-7P
JLCPCB Part #
C964186
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x7P 2-Side 2.5 24A 250V 7 7.62mm 7P Black Right Angle 弯插,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS