KF24B-7.62-2*6P
MFR.Part #
KF24B-7.62-2*6P
JLCPCB Part #
C6392857
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+130℃ 12P 14~22 2 2.5 24A 250V 2x6P 3.81mm 6 M3 P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS