KF238-3.5-4P-3
MFR.Part #
KF238-3.5-4P-3
JLCPCB Part #
C3040522
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16A 16~24 1x4P 3.5mm 320V 4 4P Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS