KF208V-3.5-5P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF208V-3.5-5P
JLCPCB Part #
C49173529
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~24 1x5P 3.5mm 5 500V 5P Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS