KF207R-6.35-3P
MFR.Part #
KF207R-6.35-3P
JLCPCB Part #
C2975068
Package
Push-Pull,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x3P 3 3P 41A 6.35mm Green 弯插,P=6.35mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS