KF205VB-7.5-3P
MFR.Part #
KF205VB-7.5-3P
JLCPCB Part #
C7435740
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x3P 3 3P 41A 6 7.5mm Through Hole Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS