KF202-7.5-10P
MFR.Part #
KF202-7.5-10P
JLCPCB Part #
C976659
Package
Plugin,P=7.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~20 16A 1x10P 2.5 450V 7.5mm Gray 插件,P=7.5mm(交错脚) Spring Clamp System Terminal Block ROHS