KF142R-7.62-3P
MFR.Part #
KF142R-7.62-3P
JLCPCB Part #
C7435828
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 1x3P 3 3P 7.62mm 800V P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS