KF141R-2.54-6P
MFR.Part #
KF141R-2.54-6P
JLCPCB Part #
C475128
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 150V 2.54mm 20~26 2A 6 6P 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS