KF129R-7.62-3P
MFR.Part #
KF129R-7.62-3P
JLCPCB Part #
C19711776
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1kV 1x3P 2.5 24A 3 3P 7.62mm M3 Right Angle 弯插,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS