KF127S-3.81-7P
MFR.Part #
KF127S-3.81-7P
JLCPCB Part #
C2974915
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x7P 3.81mm 400V 7 7P Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS