HT508R-5.08-12P
MFR.Part #
HT508R-5.08-12P
JLCPCB Part #
C577842
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS