HT396K-3.96-10P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HT396K-3.96-10P
JLCPCB Part #
C577785
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10A 10P 14~26 1x10P 3.96mm 300V Male Plug Orange Screw Connection (M2) Top Entry P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS